Miks just meie jooksuratas?

○ Mõistlik hind - 79 EUR                                                       

○ Kerge kaal – 2,5 kg                                                            

○ Kasvab koos lapsega – reguleeritava kõrgusega sadul ja lenkstang, sobilik 81-115 cm pikkusele lapsele  

○ 2-aastane garantii                                                                                                      

Rohkem infot rataste kohta leiad Korduma Kippuvate Küsimuste alt.

Soovin jagada teiega oma tütre rõõmu. Ta sai jooksuratta komplekti sünnipäevaks ning esialgu tundus, et see ei meeldigi talle. Uuris ja puuris seda ning küsis, kus pedaalid on ja peale istudes ei julgenud sõita. Aga siis läks äkki sõit lahti ja nüüd pea iga päev ütleb ta mulle: "Aitäh emme, et sa mulle selle jooksuratta ostsid". See lause tuleb tal nii südamest, et otsustasin seda ka teiega jagada.

Kõike kaunist Teile!

Riina

Kes me oleme?

Oleme väike perefirma, mis pakub kvaliteetseid jooksurattaid ning selle lisasid. Rataste osad tulevad Ungarist ning rattad pannakse kokku Eestis. Oleme ka ise lapsevanemad väiksele vahvale jooksuratta omanikule, mistõttu peame väga oluliseks ratta kvaliteeti. Leiame, et Eestis pakutavate jooksurataste hind ei vasta nende kvaliteedile, mistõttu soovime pakkuda alternatiivi. Meile on oluline, et jooksurattad oleksid kättesaadavad võimalikult paljudele lastele ja peredele. Seetõttu püüame ka alati vastu tulla mitmelapselistele peredele, pakkudes meilt ostetud jooksurattale soodsa hinnaga uuenduskuuri enne järgmisele lapsele edasi andmist.

Meie rattaid saab osta vaid e-poest, mistõttu ei lisandu ratastele suurt juurdehindlust. Pole vahendajaid, pole edasimüüjaid, pole lisakulusid ning rataste hind püsib mõistlik.

Kontakt

Hoia ennast kursis meie uudistega!